poniedziałek, 17 czerwca 2013

ZNAJ.PL - zupełnie inny portal społecznościowy.


Może warto na samym wstępie przybliżyć wam, co wyróżnia ten serwis:
Znaj.pl to zupełnie inny, w pełni darmowy geolokalizacyjny portal społecznościowy. Dzięki niemu spotkamy online nie tylko naszych aktualnych znajomych, ale także ludzi z naszej przeszłości, a dzięki sprecyzowanemu mechanizmowi lokalizacji, także tych, których

poznamy w przyszłości.


Ostatnio bardzo dużą popularność zdobywają serwisy, które umożliwiają nam meldowanie się w miejscach których aktualnie jesteśmy. Ułatwiając przez to kontakty między ludźmi którzy tam właśnie przebywają lub przebywały. Co raz większym zainteresowaniem cieszą się strony na facebooku z serii spotted. Dzięki nim ludzie szukają nieznajomych którzy przykuli ich uwagę, np. na ulicy, parku, czy w barze. Być może w taki sposób znaleźli swoją miłość? 

Kto dziś nie chciałby wiedzieć gdzie byli wasi znajomi, lub gdzie będą w przyszłości. A może sami chcielibyście pochwalić się swoją lokalizacją/miejscem? Dzieląc się taką informacją możecie pomóc innym osobom które chcą was znaleźć, wpisując lokalizację, czas i miejsce.

Co ma do powiedzenia, sam pomysłodawca serwisu?
Znaj.pl wykracza poza standardowe mechanizmy oznaczania się w różnych miejscach. Nasz portal daje możliwość odnalezienia dawnych znajomych i poznania przyszłych – mówi Adam Kogut pomysłodawca serwisu. Ale także może być wykorzystany w innych, niż towarzyskie celach np. jako hub społeczności nowego bloku mieszkalnego. Myślę, że może być przydatny dla różnego typu mniejszych i większych społeczności w których użytkownicy chcą wymieniać się informacjami na tematy im bliskie, jak np. bezpieczeństwo w okolicy, wydarzenia i ważne wiadomości poparte zdjęciami."
Ile razy chcielibyście przypomnieć sobie chwile i osoby uczestniczące w bardzo ważnym dla was wydarzeniu z przeszłości? Już dziś możesz to zrobić.
Chcesz napisać ogłoszenie, wiadomość, zaproszenie. Czemu nie? Zastosowań jest mnóstwo.
Zdjęcia? Profile użytkowników? Wiadomości? Grupy? Ustawienia prywatności? Tego też nie zabraknie w znaj.pl

Co przykuło moją uwagę w tym serwisie? Na pewno profesjonalizm rzucający się w oczy na samym starcie. Pomysł jest oryginalny jak i za razem ciekawy. Rejestracja? Bardzo prosta i szybka. Można także połączyć ten portal z kontem na facebooku co daje nam większa swobodę. Obsługa konta jak i użytkowanie bardzo proste i przyjemne. Co tu więcej pisać, sprawdźcie sami!

Tak wiele w jednym miejscu.
Zapraszam do zapoznania się z nowym portalem „znaj.plPozdrawiam!

Wpis sponsorowany przez "Think Kong"

3 komentarze:

 1. Dzięki za info :)
  To mi się na pewno przyda, więc zaraz to bliżej oblukam. Spoko blog i fajny pomysł na niego :)
  historiaadam.blogspot.com
  mlwdragon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda, że portal słabo działa i jest niedotłumaczony ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł bardzo fajny, ale to niebezpieczna zabawka. Podobnie jak Facebook, to robienie sobie policyjnej kartoteki na własną rękę i zaproszenie dla wielu ludzi niekoniecznie mających wobec nas dobre zamiary.

  http://placowka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie masz żadnego konta z niżej wymienionych - wybierz komentarz jako: Anonimowy.
Przypominam że komentując moje posty mobilizujesz mnie do dalszej pracy.