wtorek, 4 czerwca 2013

Chcesz żyć zdrowo?

 Jak żyć zdrowo? Najczęściej zadajemy sobie to pytanie popijając colą już trzeciego dziś hamburgera. Wszystko to kręci się do czasu gdy zauważamy że XXXXL to już trochę dziwny rozmiar. Wtedy oczywiście jest jeszcze opcja że jest zawyżona rozmiarówka, po czym patrzymy w
lustro i „o kurwa!”. Zdesperowani przeważnie kupują poradniki takie jak np. „jak schudnąć 20kg w tydzień”. Po tygodniu zauważają +3kg i zdają sobie sprawę że dali się wydymać. Bo przecież każdy chciałby coś osiągnąć w tydzień, najlepiej nie ruszając dupy z fotela.

Ostatnio dostałem propozycję współpracy do jednego z blogów o zdrowym stylu życia.
Raczej nie nadaje się do tego tematu więc wolę pozostawić to w rękach innych. Nie myślcie że jestem przeciwnikiem zdrowego jedzenia. Po prostu mam taką przemianę materii że mogę jeść co tylko chce a wcale tego nie odczuje, więc sobie nie żałuje. Mógłbym jedynie doradzić jaki ketchup jest dobry do pizzy. Ale tu chodzi o coś zupełnie innego.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zdrowym stylem życia, zdrowym odżywianiem, różnymi ciekawymi ćwiczeniami. To zapraszam gorąco na:


Blog jest przejrzysty, dopiero się rozwija. Ma na celu motywować do ćwiczeń jak i utrzymania zdrowej diety. Na blogu znajdziecie inspirujące obrazki, przepisy, ćwiczenia, może nawet za jakiś czas - relacje z maratonów. POLECAM!
UWAGA
W imieniu Autorki bloga zapraszam wszystkich chętnych i ambitnych do współpracy.

Kontakt z autorką znajdziecie na jej blogu.

Pozdrawiam!

Photo Credit: lululemon athletica via Compfight cc

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy post :)
    Chętnie będę tu częściej wpadać.

    Obserwuje i liczę na to samo :)

    bunnyandsunny.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie masz żadnego konta z niżej wymienionych - wybierz komentarz jako: Anonimowy.
Przypominam że komentując moje posty mobilizujesz mnie do dalszej pracy.